fbpx

Email

Va rugăm sa completați formularul pentru a ne contacta sau gasiți datele noastre de contact in secțiunile de mai jos.

 

Locații

Sediul Central

Calgary, Alberta

301 14 St NW Suite 306
Calgary, Alberta T2N 2A1

Work: 403 242 1522
Fax: 403 242 8223
Email: info@chinookpetroleum.com



Jayson Walmsley
B.Sc.

President / CEO
Work: 403-242-1522

Marius Simon
B.Sc.

VP Operations and Business Development
Work: 403-242-1522
Cell: 403-880-5070
Email: marius.simon@chinookpetroleum.com

Calin Dragoie
M.Sc., P.Geol.

VP Geoscience
Work: 403-242-1522
Cell: 403-852-4586
Email: calin.dragoie@chinookpetroleum.com

Canada

Calgary, Alberta

301 14 St NW Suite 306
Calgary, Alberta T2N 2A1

Work: 403 242 1522
Fax: 403 242 8223
Email: info@chinookpetroleum.com




Jon Horner
B.Sc., P. Geo.

Manager, Geological Operations
Work: 403-242-1522
Cell: 403-807-8595
Email: jon.horner@chinookpetroleum.com


Razvan Sima
B.Sc., P.Eng.

Manager, Drilling and Completions
Work: 403-242-1522
Cell: 403-801-7326
Email: razvan.sima@chinookpetroleum.com

Peter Bauman
M.Sc., P.Geol.

Manager, Reservoir Evaluation
Work: 403-242-1522
Cell: 403-861-3090
Email: peter.bauman@chinookpetroleum.com

Gabe Caita
B.Sc.

Project Coordinator, Wellsite Operations
Work: 403-242-1522
Cell: 403-510-2816
Email: gabe.caita@chinookpetroleum.com

Nick Mason
BA Tech

Project Coordinator, SAGD and Lab Services
Work: 403-242-1522
Cell: 403-999-5425
Email: nick.mason@chinookpetroleum.com

Statele Unite

Houston, Texas

9494 Southwest Fwy, Suite 650
Houston, Texas 77074

Work: +1-713-955-1026
Email: txops@chinookpetroleum.com

Africa de Nord

Algiers, Algeria

44, Rue Tella Achene
Cheraga-Algiers, Algeria 16002
Email: algeria@chinookpetroleum.com




Samir El-Mansuri, B.Sc.

Regional Manager
Work: 403 242 1522
Cell: 403 918 3971
Email: samir.elmansuri@chinookpetroleum.com

Orientul Mijlociu

Muscat, Oman

Office # 510, 5th floor, Al Nadha Tower II, Ghala
Al Khuwair, Muscat, Sultanate of Oman
Email: middle-east@chinookpetroleum.com




Samir El-Mansuri, B.Sc.

Regional Manager
Work: 403 242 1522
Cell: 403 918 3971
Email: samir.elmansuri@chinookpetroleum.com

Social Media

LinkedInTwitterFacebook Pinterest YouTube

 

 

Alte forme de comunicare

Pentru cereri de sponsorizare, completați formularul următor:

Pentru a furniza o evaluare pentru un serviciu sau un contractor, va rugăm sa completati formularul urmator

Pentru înregistrare intr-un curs tehnic sau pentru un eveniment, va rugăm sa completati formularul urmator:

Pentru a actualiza preferințe si subscriere , va rugăm sa completati formularul urmator